אודותיי

שמי בברלי ארליך. אני מאמנת חלומות מוסמכת®, בוגרת אוניברסיטת החלומות של מרשיה ווידרMarcia Wieder's Dream University . אני עוזרת לאנשים להבהיר, להגדיר ולהגשים את חלומותיהם האישיים והמקצועיים.

במהלך 20 השנים האחרונות, בהם צברתי ניסיון רב, עבדתי עם יחידים, זוגות, משפחות וקבוצות.

מטרתי היא לעזור לך, דרך אימון פרטני להגדיר את חלומך ולהתקדם לקראת הגשמתו, תוך לקיחה בחשבון מכשולים או אתגרים אישיים ויחודיים לך. על ידי הגשמת מטרותיך, תחווה יותר שמחה, סיפוק ושקט פנימי.

אני מודה על הזכות להקשיב לך, ללמוד ולהעניק לך השראה לצאת למסע האישי שלך.

שירותי אימון

סדנה בת 10 מפגשים

כדי להגשים את מה שחשוב לך, אני מציעה תוכנית בת 10 מפגשים המלווה בחוברת עבודה המסייעת בהגשמת כל חלום. בתוכנית תגלה מי אתה, מה אתה רוצה, איזה מכשולים ואמונות מגבילים או מונעים ממך הצלחה, איך להתמודד עם פחדים וספקות, מה הלקח שלמדת מהכישלונות שחווית, ואיזה צעדים לנקוט כדי להגשים את החלום.

סדנה בת 10 מפגשים לבני נוער

אני מציעה תוכנית בת 10 שבועות לבני נוער הבונה מומנטום. כל מפגש נועד ללמד עיקרון מסויים הניתן להשגה בתוך שבוע.

סדנה בת 3 שעות

הגשם חלומותיך הוא סדנא בו תגלה מה אתה רוצה, איך לפרוץ מכשולים ולהתמודד עם פחדים וספקות כדי להגשים כל חלום.

מה הם אומרים עלי

מניסיון אישי שלי עם בברלי, יש לה יכולת להבין מיד מה אני רוצה בחיי, עוד לפני שאני הבנתי, ולמה זה תקוע. מומלץ בחום לכל מי שרוצה להתקדם פנימה והחוצה בחייו.
לפני כשלושה חודשים פנינו לבברלי עבור אימון רגשי לבן שלנו. הבן שלנו, ילד אהוב ומקובל בחברה, עם זאת הרגשנו שחסר לו חוסן פנימי וחיזוק בביטחון העצמי וכן בהתמודדות עם תסכולים וסיטואציות חברתיות. מן הרגע הראשון שהגענו לאימון בברלי יצרה קשר אישי ובגובה העיניים והילד נתן בה מיד את אמונו והרגיש חופשי ובטוח לשתף אותה בחוויותיו. בעזרת סדרת מפגשים, קיבל בני ארגז כלים להתמודדות, זוית ראיה שונה וחכמה, האימון גרם לו להתבגרות ולחשיבה באפיקים חדשים ומועילים ששיפרו את התנהגותו ותפקודו גם בבית הספר וגם בבית. סדרת התרגילים והאימון שעבר מלווים אותו ומסייעים לו בהתמודדות יומיומית עם סיטואציות חברתיות ובכלל בחיים. בברלי מטפלת אמינה, חמה, קשובה גם מעבר לשעות הטיפול, מקצועית ונעימה, חשוב לה מאוד לקבל ראיה הוליסטית מערכתית לגבי המטופל ואנו ההורים גם זכינו לטיפול מצדה. ממליצים בחום.

 Telfed


ההרצאה שלי בטלפד ירושלים, בה השרתי עולים חדשים מדרום אפריקה לזהות ולפעול על חלומותיהם.

 AACI

aaci

שוחח עם קהל AACI בירושלים. אהבתי שהם חולקים איתי איך הם מעולם לא חשבתי על החלומות שלהם בתור מה באמת חשוב להם.

נשות הדסה

hp bev marcia workshop

היתה לי סדנה מעניינת, מהנה ותוססת עם קבוצת נשים בהדסה. מכבים, נובמבר 2017

Vlogs

  What does it mean to Dream? Anyone can dream. We all benefit from Dreaming. A dream is something that matters to us and that we're willing to take action on to make it come ...
Dream Coaches® help you accomplish your personal and professional dreams with a clear and personalized methodology.  A dream is simply what matters to you and what actions you...
Most people think of dreams as some kind of unattainable fantasy, or as something they do in their sleep. When I speak of dreams, I mean our aspirations, goals, and hopes that we m...
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account